Misafirlerin konforu için en küçük ayrıntısına kadar düşünülen detayların olması,evlerin temizliği ve ilgileri çok güzeldi.
Kendine ait havuzun olması ve isteğe göre doldurulması, balkondaki (...)

Default Avatar
Ankara
7 Ocak 2020

Herşey çok güzeldi Akmanoglu ailesi olarak sizlere çok teşekkür ederiz inşallah seneye aynı yerimizde konaklamak isteriz tşk ederiz

Default Avatar
Antalya alanya
7 Ocak 2020

Güler yüzlü ve ilgili personel.sessiz sakin bir ortam,tertemiz eksiksiz müstakil evler,türk hamamı havuz evin içinde e daha ne olsun herşey için tşk.

Default Avatar
Ankara
4 Ocak 2020

Is yogunlugundan dolayi bir turlu firsat bulup Memnuniyetimi dile getirememiştim kismet bu güneymiş öncelikle sizi karşılayan samimi ve sıcak kanlı insanları görmek sevindirici. Size tahsis (...)

Default Avatar
HATAY
2 Ocak 2020

Ailelerimizle jakuzili dublex villalarda 3 kaldığımız ve çok memnun kaldığımız Dündar termal ekibine teşekkür ederiz. Sesiz sakin en önemlisi temiz ve ihtiyacınız olabilecek her şey (...)

Default Avatar
Ankara
1 Ocak 2020

5 yıldır tatil yaptığım dündar termal evimiz gibi anlatmaya gerek yok her Zaman süper çalışan arkadaşlar a teşekkür ederim

Default Avatar
Antalya
1 Ocak 2020

Sessiz sakin bir ortam. Toplu ortamlardan sıkılan misafirler için ideal. Eşim ile 10 gün kaldık. Çok modern bir tesis değil. İhtiyaçlar için her şy düşünülmüş. Jakuziyi ilk kullanacağımız zaman (...)

Default Avatar
Bursa
4 Aralık 2019

Geçen sene kalmıştık.biz ev kiralamamıza rağmen vardığımzda dubleks villa verdiler:)hizmetten ve tatilimizden çok memnun kalarak ayrıldık.Bu sene fırsat bulamazsak da seneye mutlaka gideceğiz

Default Avatar
Ankara
30 Kasım 2019

En kısa zamanda gelmek istiyorum

Default Avatar
Isparta
30 Kasım 2019

Sessiz, sakin kafa dinlemek için harika bir yer. Giriş bölümünde Erdal Bey çok ilgili. Villa temiz, bakımlı. Tavsiye ederiz. Teşekkürler.

Default Avatar
İzmir
28 Kasım 2019

Tesise girdiğinizde sizi içten samimi bir resepsiyon görevlisi karşılıyor bugüne kadar karşılaştığınız en samimi görevli o olacak emin olun. Villa ve tesis ile ilgili tüm detayları o verecek (...)

Default Avatar
Bursa
22 Kasım 2019

Öncelikle belirmek istedigim cok güzel ve temiz bir yer biz ailecek villa evde kaldık ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüş 6 kişi kaldık 2 yetişkin engellimiz vardı tedirgin gittik fakat (...)

Default Avatar
bursa
25 Ekim 2019

Her nekadar kendilerine memnuniyetimi bildirmiş olsam da burdan da dündar termal ailesine tekrardan teşekkür etmek istiyorum güler yüz ve anlayışları titiz ve temiz olmaları ve anla.gelicek her (...)

Default Avatar
Ankara
24 Ekim 2019

Sakin ve huzurlu ortamıyla muhteşem bir yer Reception da bulunan arkadaş gayet ilgili herşeyiyle konaklamanın keyfine vardık 8 günlük tatilimizde biz herşeyiyle memnun kaldık teşekkür ederiz (...)

Default Avatar
Bolu
24 Ekim 2019

Dündar Termal Ve Çalışanlarına Çok Tşk Ederim Gercekten Cok Güzel Bir Yer Bi Kaç Gün Tatil Yaptım Cok Memnun Kaldım Kalite Hizmet Demek Bu Olsa Gerek Şimden Sonrada Tatilimi Gecirecegim Tek (...)

Default Avatar
Afyonkarahisar
23 Eylül 2019

Bir hafta kaldım senenin yorgunluğunu attım çok teşekür ederim dündar ailesine sesiz sakin bir ortam kendini evinde gibi his ediyorsun tavsiye ediyorum gidin görün teşekürler erdal bey

Default Avatar
mersin silifke
20 Eylül 2019

Biz gittik gördük çalışanlar olsun hijyen olsun on numara beş yıldız

Default Avatar
Ankara
18 Eylül 2019

3 gün Dündar termaldeyim kaldım, personel tavrı çok iyi, ev ortamı ve her şeyden önemlisi hijyen.
Ben çok memnun kaldım. Bu kış gene gideceğim, Herkese tavsiye ederim...

Default Avatar
Burdur
15 Eylül 2019

GÜLERYÜZLÜ PERSONEL. TEMİZLİĞİ HİJYENİ GÜZEL ODALAR
ÇOK MEMNUN KALDIK.

Default Avatar
İSTANBUL
8 Eylül 2019

Ben ikinci kez geliyorum ve gerçekten çok memnunum,her türlü sorununuzu anında çözen ilgisi süper olan ve adı gibi biz müşterilere sabreden Sabır kardeşime, güler yüzü hoş sohbeti ilgisi için (...)

Default Avatar
İstanbul
8 Eylül 2019